Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Články FIDE RAPID Pivovaru Dalešice do Grand Prix

FIDE RAPID Pivovaru Dalešice do Grand Prix

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 9
NejhoršíNejlepší 

Sportovně - technická komise šachového svazu ČR ocenila loňský rekordní ročník FIDE Rapidu v Dalešickém pivovaru. Pro následující sezónu přidělila STK turnaji v Dalešicích status Grand Prix a turnaj se tak zařazuje do rodiny nejprestižnějších turnajů na našem území.

Pořadatelé tento krok vnímají nejen jako velký úspěch, ale i velký závazek. Rozhodli se připravit několik novinek. Mezi ně patří navýšení cenového fondu, zavedení modernějšího tempa s přídavkem, rozšíření kapacity pro více hráčů. Turnaj se uskuteční v únoru 2017. Konkrétní termín ještě nebyl určen. Propozice budou vydány počátkem letošního prosince. Obhajovat titul bude IM Vojtěch Zwardoň.

Všichni šachisté jsou srdečně zváni, aby se poprali o body do Grand Prix.

 

Hlavní sponzor ŠK Caissa Třebíč

Banner

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...