Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Články FIDE RAPID Pivovaru Dalešice 2017 aneb Grand Prix v Dalešicích

FIDE RAPID Pivovaru Dalešice 2017 aneb Grand Prix v Dalešicích

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Pivovar Dalešice a Caissa Třebíč srdečně zvou na čtvrtý ročník rapid turnaje, který se koná v sobotu 18.2.2017 v krásném prostředí Dalešického pivovaru, kde Jiří Menzel natočil film Postřižiny. Letos poprvé jako Krajský přebor jednotlivců a družstev, dále též jako součást Grand Prix ČR v rapid šachu. Novinkami jsou tempo s přídavkem a navýšený cenový fond.  Tradiční je zápočet na FIDE rapid listinu, systém na  10 kol, věcná cena a láhev piva pro každého.

 

Propozice možno stáhnout na odkaze zde.

Stav přihlášených možno průběžně sledovat na odkaze zde.

Pořadatelé srdečně zvou všechny zájemce.

 

 

 

 

 

Hlavní sponzor ŠK Caissa Třebíč

Banner

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...