Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Články Naše hvězda v éteru

Naše hvězda v éteru

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Nejlepší hráč našeho oddílu a dlouholetá ligová opora FM Petr Buchníček se stal hostem veřejnoprávního Českého rozhlasu. Reportérka si ho k rozhovoru pozvala, když se z tisku dozvěděla, že působil jako rozhodčí na MS seniorů v Mariánských Lázních.

Dle svých slov vůbec netušila, že u královské hry je třeba rozhodčí. Pozvánka tak na sebe nenechala dlouho čekat a výsledek si můžete pustit v tomto odkazu. Petr byl jako vždy zatraceně korektní.

 

 

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...