Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Články FIDE RAPID Pivovaru Dalešice 2017 aneb Grand Prix v Dalešicích

FIDE RAPID Pivovaru Dalešice 2017 aneb Grand Prix v Dalešicích

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 

Pivovar Dalešice a Caissa Třebíč srdečně zvou na čtvrtý ročník rapid turnaje, který se koná v sobotu 18.2.2017 v krásném prostředí Dalešického pivovaru, kde Jiří Menzel natočil film Postřižiny. Letos poprvé jako Krajský přebor jednotlivců a družstev, dále též jako součást Grand Prix ČR v rapid šachu. Novinkami jsou tempo s přídavkem a navýšený cenový fond.  Tradiční je zápočet na FIDE rapid listinu, systém na  10 kol, věcná cena a láhev piva pro každého.

 

Propozice možno stáhnout na odkaze zde.

Stav přihlášených možno průběžně sledovat na odkaze zde.

Pořadatelé srdečně zvou všechny zájemce.

 

 

 

 

 

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...