Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Články 6+1 statečných ve Znojmě

6+1 statečných ve Znojmě

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 12
NejhoršíNejlepší 

V sobotu 28. října 2017 uspořádal ŠK GPOA Znojmo dva šachové turnaje - pro děti a mládež do 16 let sedmikolový turnaj „Znojemský dráček“ a pro dospělé devítikolový „Aesculap open“. Oba turnaje byly hrány tempem 2x15 min na partii.

Turnaje „Znojemský dráček“ se zúčastnilo 24 šachistů a šachistek. Náš klub výborně reprezentoval nejmladší člen naší výpravy - Ondřej Zelený, který se stal se 6 body absolutním vítězem turnaje.¨

Výsledky turnaje je možno prohlédnout zde.

Turnaje „Aesculap open“ se zúčastnilo celkem 24 šachistů a 2 šachistky.

Absolutním vítězem turnaje se stal Zdeněk Kavan z TJ Znojmo a nejlepší ženou Štěpánka Schirmbeck z GPOA Znojmo.

Náš klub reprezentovalo v tomto turnaji 6 členů. Nejlépe se dařilo panu Tesařovi, který získal 5,5 bodu a v celkovém pořadí se umístil na 6. místě, velmi úspěšní byli se stejným počtem bodů také Tomáš Zelený na 8. místě a Luboš Svíženský na 9. místě.

Výsledky turnaje je možno prohlédnout zde.

Turnaj byl výborně zorganizován, panovala přátelská atmosféra a většině naší výpravy se dařilo. Mně osobně se sice nedařilo, ale na náladě mi to neubralo.

Turnaje se hrály v budově GPOA ve Znojmě, Dolní Česká 33

zdroj: www.mapy.cz

Aktualizováno Úterý, 31 Říjen 2017 09:53  

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...