Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Články Druhá liga zahajuje!

Druhá liga zahajuje!

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Po úspěšném vykročení ŠK Caissa Třebíč „C“ v Krajském přeboru zahajuje tuto neděli i 2. liga, kde máme hned dva své zástupce. ŠK Caissa Třebíč „A“ zajíždí do Litomyšle, kde se od 10.00 hodin střetne s místním šachovým klubem Jiskra. Domácí se coby druholigový nováček v loňské sezóně zachránili a totéž jistě budou chtít zopakovat i letos. Naopak náš první tým již tradičně nabyl soupisku zvučnými jmény. Staronovou tváří v třebíčských barvách je IM Neklan Vyskočil z Brna a neméně velkou posilou „domácí“ WGM Eva Kulovaná, reprezentantka ČR. Tradičně na soupisce najdete duo Slováků FM Jaromíra Bednáře a KM Lubomíra Beťka a ekipu našich hráčů ještě posilnil z „B“ družstva KM Vladimír Uher. Novým kapitánem družstva je autor těchto řádků, který stanovil jednoznačný úkol – dovézt z východních Čech všechny body.

Rovněž ŠK Caissa Třebíč „B“ bude hrát pod taktovkou nového kapitána, Romana Bradáče a v úvodním kole hostí ŠK Duras BVK Královo Pole „B“. V družstvu se kromě dvou Slováků KM Martina Lednického a KM Jána Hlase najdete i dalšího cizince Martina Kropika ze sousedního Rakouska. Z pozic náhradníků budou tým jistit otec a syn Mičulkové z Náměště nad Oslavou a talentovaný 12-letý Vít Kratochvíl, bratr FM Josefa Kratochvíla z „A“ družstva. Jako v předchozích sezónách by se druhý tým rád pohyboval v klidných vodách středu tabulky.

Aktualizováno Středa, 13 Říjen 2010 13:38  

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...