Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Články Výsledky Přeboru města Třebíče v rapid šachu

Výsledky Přeboru města Třebíče v rapid šachu

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Dnes 13. 11. 2010 proběhl v přízemí hotelu Atom Přebor města Třebíče v rapid šachu. Celkem se sešlo 18 hráčů, kteří se utkali v sedmi kolech při tempu 15 minut na partii. Se šesti body zvítězil třebíčský odchovanec Michal Novotný, v současnosti hájící barvy pardubických Polabin, na druhém místě s půlbodovým odstupem skončil hráč Caissy Třebíč Leszek Ciešlak, který se díky lepšímu pomocnému hodnocení umístil před Josefem Kratochvílem, jenž nasbíral rovněž 5,5 bodů. Tabulka s konečným pořadím je ke stažení zde.

Aktualizováno Sobota, 13 Listopad 2010 19:50  

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...