Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Články ŠK Caissa Třebíč „C“ – ŠK SB Světlá nad Sázavou „A“ 4½ – 3½

ŠK Caissa Třebíč „C“ – ŠK SB Světlá nad Sázavou „A“ 4½ – 3½

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Dnešního dramatického utkání jsem se bohužel nemohl zúčastnit, a tak mi nezbylo než napjatě čekat na jeho výsledek. Když jsem se ale přes naše stránky připojil na příslušný web a shlédl konečný rezultát, přiznám se, že mě přece jen zamrazilo. Proto jsem neváhal a okamžitě mailem kontaktoval našeho kapitána, který mi alespoň stručně popsal průběh zápasu s dovětkem, abych jeho stanovisko publikoval.

Poslední partii za stavu 3½  3½ rozhodla naše zahraniční posila Martin Kropik, který sice od soupeře dostal nabídku smíru, ale nakonec se rozhodl pokračovat v boji až do vítězného konce. Překvapivé jsou prohry Tondy Čížka, Jaromíra Prokeše a Miloše Milostného, jež jdou na vrub nepřesnostem v propočtu.

Domnívám se shodně spolu s kapitánem Josefem Sedlákem, že varování přišlo v pravý čas. Podobných hrubých chyb je třeba se bezezbytku vyvarovat, zejména pokud nás napříště čeká zápas o všechno se Žďárem. Vzhledem k nejistému postavení družstva „B“ ve II. lize, je totiž nutné se pokusit s naším „Céčkem“ vybojovat postup.

Uvítal bych, kdyby se k dnešnímu utkání vyjádřil někdo z přímých aktérů.

Aktualizováno Středa, 01 Prosinec 2010 21:52  

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...