Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Když se u nás chlapi poperou, tak jenom nožem nebo sekerou…

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

V neděli 7. listopadu to od 10:00 hodin v salonku hotelu Atom vypukne, neboť ve druhém kole 2. ligy skupiny "D" se utkají ŠK Caissa Třebíč "A" –  ŠK Caissa Třebíč "B"'! Věta, že derby nemá favorita je sice značně otřepaná, ale výsledky vzájemných duelů z předchozích let to potvrzují. Nenechte si tedy ujít souboj nejlepších šachistů v barvách Třebíče. No a pokud se nebudete moci dočkat, můžete jako předkrm sledovat již od 9:00 hodin zápas Krajské soutěže – východ mezi celky ŠK Caissa Třebíč "D" a ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem.

Aktualizováno Pátek, 05 Listopad 2010 16:41  

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...