Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Prostějovský koník aneb bronz pro Tomáše!

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Dne 21. 9. 2019 se v Prostějově konal turnaj Prostějovský koník. Tento turnaj se hrál v tempu 2x15 minut na 7. kol. Tohoto turnaje se účastnilo celkem 18 šachistů. Z Třebíče se účastnili Tomáš Zelený, Ivan Kovács, Pavel Novák a náš nový člen Antonín Hruška. Turnaj probíhal v přátelské atmosféře.

Cesta do Prostějova byla naplánována na 6:55. Jenže ještě než jsme vyjeli, tak jsem opět skupinu zbrzdil já, pač jsem se prospal trošku více do doby, než mi zvonil telefon a Ivan v telefonu povídá: Tak jedeš? V tu chvíli jsem k autu vystartoval, jak raketa a nakonec jsme mohli vyrazit. Cesta byla bez komplikací a dorazili jsme na místo určení včas.

Turnaj se hrál v hale sportovního klubu Prostějov. Ještě než jsme vešli dovnitř, tak jsme procházeli kolem kurtů, které proslavili jak třeba Petra Kvitová, tak i Tomáš Berdych.

A jak jsme dopadli po 7. kolech?

Vítězem turnaje se stal domácí hráč Roman Zavurka s 6 body.

Na 2. místě se umístil též domácí hráč Jan Sýkora s 5 body.

Na 3. místě se umístil náš talent z Caissy Třebíč, Tomáš Zelený s 5 body.

Tomášovi tímto gratulujeme ke krásnému umístění a k velkému úspěchu.

No a co snad říci na závěr? Snad jedině, že po té obrovské dřině jsme si v Prostějově zašli na výtečný oběd do nedalekého KFC a tam už jsme ani nevěděli, kolikátí jsme byli, hlavně, že jsme se pořádně najedli a pochutnali si. Den byl velmi povedený!

Aktualizováno Neděle, 24 Listopad 2019 23:14  

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...