Šachový klub Caissa Třebíč

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

OPEN ČESKÝ ROZHLAS VYSOČINA 2021 25.-28.9.2021

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Šachový oddíl TJ Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Krajským šachovým svazem Vysočina pořádá v historických prostorách Zámku Žďár v tradičním termínu 25. až 28.září Otevřený KP kraje Vysočina. Mediálním partnerem je Český rozhlas Vysočina.

Přihlášky do turnaje zasílejte do 31.8.2021 na e-mailovou adresu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , uvedenou v propozicích.

 Více zde: https://zdarskysach.webnode.cz/news/open-cesky-rozhlas-vysocina-2021-startovni-listina/


 

Podporují nás

NOBEL SYSTEM – informační a redakční systémy, elektronické obchody, webové stránky, internetový marketing, IT poradenství a školení, grafické návrhy

Poslední aktualita

Tento víkend bude v Brně patřit šachu. Vše začne v sobotu 4.6.2016 tradičními Bleskovkami Zdeňka Páska, na jejichž pravidelnost každou první sobotu v měsíci si už všichni zvykli. Tedy jen zopakuji, že místem konání je již rok čajovna Utopia na Divadelní 3 (bývalé kino Kapitol na Malinovského náměstí, jedna tram zastávka z Hlavního nádraží nebo pěšky) a s ním rovněž již víceméně tradiční začátek od 10.00. Příjemný cenový fond, 6 - 10 cen dle počtu účastníků, vklad 50,-Kč.

Celý článek...